Hodinářka - Zdeňka Pečánková

Opravy starožitných hodin zal. v r. 1990

Při opravě hodin používáme nejen odbornost, ale i své zkušenosti, profesní fortel a cit ...

Natáčení pro Českou televizi - ČT24, pořad Byznys 24


Má profese v květnu 2018 zaujala redaktorku ČT paní Janu Horkou, která diváky v krátkých šotech každý čtvrtek na ČT24 v závěru pořadu Byznys seznamuje s malými podnikateli, jež se nejen živí, ale hlavně udržují své řemeslo. Musela mě sice chvíli přemlouvat, protože mám stále víc poptávek, než jsem schopná zvládnout, ale její myšlenka, že by se některý rodič mohl tímto inspirovat při výběru povolání pro své dítě, mě nakonec přesvědčila. Pustila jsem natáčecí štáb do své druhé domácí dílny mimo Prahu. Tréma, kterou jsem při zapnuté kameře prožívala byla neuvěřitelná, pomalu jsem nevěděla ani jak se jmenuji. Celý štáb byl však neuvěřitelně vstřícný a profesionální, tak nakonec vznikl krátký náhled z mé dílny a mého řemesla.

Podporujeme učiliště, obor hodinář v Jihlavě


Má osobní návštěva učiliště oboru
hodinář v Jihlavě byla naplánovaná za účelem předání vyřazených budíků, hodin, hodinek aj. aby se učni měli na čem prakticky vzdělávat. Jedná se o postupné dary od zákazníků – tímto všem opravdu děkujeme. Věřím, že i s touto naší malou podporou pomůžeme k výuce i zájmu nových hodinářů.

Nevšední dar od zákaznice


Obdržela jsem opravdu nevšední dárek od mé zákaznice. Osobně mi vyšil krásný ubrousek s motivy hodin. Moc děkuji a velice si tohoto dárku vážím.

Natáčení české televize - detektivní seriál Eden


Česká televize si hodinářství ve Vyšehradské ulici vybrala pro natočení jedné ze scén do 5. dílu nového detektivního seriálu “Eden”. Natáčení proběhlo dne 12.12.2005. Byl to zajímavý a nevšední zážitek. Celý štáb i hlavní představitel tohoto seriálu Jan Potměšil byli velice příjemní. Tento seriál byl do České televize uveden v lednu 2007.

Byl to zajímavý a nevšední zážitek. Jen pro potřeby natáčení, si pracovníci ČT vyrobili i barevně odlišný nápis nad obchodem „Hodinářství“. Celý štáb i hlavní představitel tohoto seriálu Jan Potměšil byli velice příjemní. Tento seriál byl do České televize uveden v lednu 2007.

 

www.hodiny-opravy.cz © 2015 - 2018

Stránky vytvořil Pavel Bílek